Yhteystiedot

Johtokunta 2018


Puheenjohtaja: Harri Lautala, puh. 050 598 7210, harri.lautala@metsagroup.com harri.lautala@skrl.fi

Sihteeri: Jenni Huhtanen, puh. 040 522 8186, jenni.huhtanen@ovako.com

Varainhoitaja (myös vpj): Jari Hirvirinne, puh. 050 055 7743, jari.hirvirinne@elisanet.fi

Tero Haltsonen, puh. 040 863 6561, tero.haltsonen@gmail.com  (toimitsijayhdyshenkilö)

Eetu Hulkko, puh. 040 419 3526, sssedu22@icloud.com

Marja-Leena Koskinen, puh. 040 591 1013, mallukoskinen@outlook.com

Veli-Pekka Naukkarinen, puh. (05) 4371 275; 050 560 8097, vp.naukkarinen@elisanet.fi

Markku Puhakainen, puh. 050 532 8906, markku.puhakainen1@gmail.com (kerhokouluttaja)

Raimo Piirainen, puh. 044 093 7066, raimo.piirainen@pp1.inet.fi

Juha Pulliainen, puh. 050 373 7978, ju.pu@luukku.com

 

 

 

Kerhokouluttaja

 

Markku Puhakainen

puhelin: 050 532 8906,

sähköposti: markku.puhakainen1@gmail.com

Kun olet kiinnostunut jääkiekkotuomarin urasta, ota reilusti yhteyttä. Kerholla on jatkuva haku tuomareista ja peruskursseja järjestetään tarpeen mukaan.

Ota yhteyttä

Imatran Erotuomarikerho ry
Pikisaarenkatu 4 A 3
53900 Lappeenranta

Yhdistysrekisteritunnus
1002266-8

Jääkiekkotuomarit ja -toimitsijat 2016 - 2017. Päivitetty 8.8.2017klo 02:22

YHTEYSTIEDOT VIHELTÄVÄT 2017 - 18.pdf (129 kB)
YHTEYSTIEDOT TOIMITSIJAT 2017 - 18.pdf (257 kB)
Päivitetty 9.1.2018 klo 21:10

Jalkapallotuomarien yhteystiedot:


Tietoja ei päivitetä tähän listaan, vaan tiedot löytyvät SPL:n Kaakkois-Suomen piirin nettisivuilta TASO-järjestelmästä, linkki ohessa piirin sivuille.

SPL:n Kaakkois-Suomen piiri >>>.

.

Kaukalopallotuomarien yhteystiedot


Tietoja ei päivitetä tähän. Päivitetyt tiedot löytyvät Etelä-Karjalan kaukalopallo ry:n sivuilta, linkki ohessa.

Kaukalopallotuomarit >>>